Pakson lépett pályára a Nyíregyháza Spartacus U17-es együttese. A Szpari a 13. percben Heidrich Marcos találatával vezetést szerzett, és több ígéretes akciót is vezetett. Végül ez az egy gól döntött, és a csapat 1-0-ra megnyerte a találkozót.

Paks - Nyíregyháza Spartacus-BJLA U17 0-1 (0-1)

Nyíregyháza: Enyedi - Nagy G., Gincsai, Ferencz (Blahuth), Tóth (Sógor), Heidrich(Bagoly), Smied, Dencs(Panyi), Kiss, Reszler, Nagy D.

Lengyel Roland vezetőedző: - Jól kezdtük a mérkőzést, többször az ellenfél védelme mögé tudtunk kerülni, majd egy szép akció végén a 13. percben megszereztük a vezetés! A játék képe alapján úgy nézett ki, hogy egy nagyobb arányú győzelmet tudunk aratni, elől veszélyesek voltunk, hátul pedig határozottak és kemények voltunk. Sok lehetőséget teremtettünk a gólszerzésre és kétszer a kapufát is eltaláltuk. Összességében megérdemelt győzelmet arattunk idegenben, gratulálok a fiúknak, a Paksnak pedig sok sikert kívánunk!