Az első osztályban szereplő együttesek közül az U14-es gárda hiába vezetett már a 2. percben Pataki Bence góljával, a PMFC fordított, és végül 3-1-re győzött hazai környezetben. Az U15 viszont nem tért haza pont nélkül, egy gólgazdag mérkőzésen 2-2 lett a végeredmény. A Bozsik Akadémiából Madugyin Alex és Torkos Máté Bendegúz volt eredményes.

A II. osztályban szereplő U16 Nyíregyházán fogadta a PMFC-t, és Szokolai Márk valamint Dibáczi Zoltán góljaival 2-0-ra nyert. Az U17 ugyan a 83. percig vezetett, de a vége 2-2 lett, itt Kovács Norbert és Listván Dominik volt eredményes. Az U19 Károlyi Richárd 13. percben szerzett találatával vezetett, de a második játékrészben egyenlített a Pécs, így 1-1 lett a végeredmény.