Debrecenben lépett pályára a Nyíregyháza Spartacus leány U14-es együttese. A mieink Veres Anna révén szereztek vezetést a 36. percben, ám fél órával később egyenlítettek a hazaiak. Sokáig nem örülhettek viszont, mert két perc múlva Molnár Borbála ismét a Spartacust juttatta előnyhöz, mely kitartott a végéig, így a Szpari megnyerte a találkozót. A Nyíregyháza továbbra is veretlen a bajnokságban!

DLA-DEAC - Nyíregyháza Spartacus leány U14 1-2 (0-0)

Nyíregyháza: Pótor, Molnár, Szalontai P., Bartha, Lakatos, Benkő, Brekovszki, Balogh, Veres

Csere: Nagy D., Lévai, Linzenbold

Fejér Márkó vezetőedző: - Parázs hangulatú mérkőzésen, azt gondolom ennyivel jobbak voltunk ellenfelünknél, hamarabb is lezárhattuk volna a meccset! Nagyon büszke vagyok a lányokra, ma is megmutatták milyen tartással rendelkeznek.