Zárt kapuk mögött, hazai környezetben lépett pályára a Nyíregyháza Spartacus U14-es leány csapata. Az ellenfél a Debrecen volt, és a mieink kezdtek jobban, Balogh Virgínia már a 12. percben vezetést szerzett. A 22. percben Brekovszki Julianna megduplázta az előnyt, majd az első félidőben szépített a DLA-DEAC. Fordulás után Bartha Bianka lőtte a Szpari harmadik gólját, Szalontai Panna találatát követően pedig 4-1 volt az állás. A hajrában kétszer betalált a Debrecen, de a Nyíregyháza végül megnyerte a mérkőzést.

Nyíregyháza Spartacus leány U14 - DLA-DEAC 4-3 (2-1)

Nyíregyháza: Pótor, Nagy, Moravszki, Bartha, Lakatos, Brekovszki, Balogh, Szalontai P., Veres

Csere: Benkő, Huszár, Gincsai, Birovecz, Szalontai H., Lévai, Linzenblod

Sándor Dávid edző: - Nehéz talajon nem igazán tudtuk az első félidőben azt a játékot játszani amit szerettünk volna, viszont a második félidőben már mutatkozott annak jele, hogy mi lesz a mi igazi játékunk. A meccs végét sajnálom mert szétesett a koncentrációnk, ezen a jövőben javítanunk kell. Büszke vagyok a lányokra szép győzelmet arattak.