A Budai FC-t fogadta a Nyíregyháza Spartacus U17-es csapata.

4’ Máté került helyzetbe, a kapus védett.

15’ Virányi balról pontosan adott középre, Lakóczi fölé lőtt.

35’ Máté lőtt kapura, a kapus bravúrral védett.

43’ Hazai szögletrúgás után kétszer is volt lehetőségünk gólt szerezni, de a vendég védők nagy nehézségek árán felszabadítottak.

65’ Konzili 20m-ről átlövésből a felső lécet találta el.

71’ Bedobás után Máthé szép cselek után betört a tizenhatoson belülre, és a kimozduló kapus mellett a kapu bal oldalába lőtt. 1-0

Nyíregyháza Spartacus FC. U17 – Budai FC  1-0 (0-0)

Nyíregyháza: Sarkadi - Chrien, Szegedi, Kárpátfalvi, Konzili – Juhász, Asztalos (Forgó72’), Máthé – Lakóczi (Karácsony 89’), Virányi (Szabó 79’), Cseh

Edzők: Szatke Zoltán, Szilágyi Krisztián

Gól: Máthé 71’

Szatke Zoltán: - Két, közel azonos képességű csapat találkozott egymással. A csapatunk védekezése kisebb egyéni hibáktól eltekintve jól működött, az ellenfél nem tudott gólhelyzetet kialakítani a kapunk előtt. Támadásban bátran, sokat mozogva, főleg szélen többször mögéjük tudtunk kerülni, és alakítottunk ki lehetőségeket. Egy szép egyéni akciót követően pedig sikerült a győztes gólt is megszereznünk. A hozzáállás és az akarat rendben volt. Megérdemelten győztünk.