Az utánpótlás bajnokságokban az U19-es csapatunk már korábban lejátszotta Gyirmóton a 26. fordulót, a március végi meccsen 4-1-re nyertek a mieink Kovács Norbert, Motkó Benjámin, Vajda Roland és Fehér Martin góljaival. A többi együttes viszont ma lépett pályára. Az U17-es gárda a Szolnokot fogadta, és három (!) gólos hátrányt dolgozott le a Szpari az utolsó húsz percben Szokolai Márk mesterhármasával, így 3-3 lett a végeredmény. Az U16-os együttes is nagyot hajrázott a szolnokiak ellen, és 94. percben Hunyadi Bence találatával nyert a Nyíregyháza 1-0-ra. Az U15-ös meccs hozta a legtöbb gólt, a Grosics Akadémia - Nyíregyháza Spartacus-BJLA eredménye 4-4 lett. A Szpariból Szende Bálint duplázott, és Jeszenszki Ádám valamint Nagy Noel talált a kapuba.

Az U14-es csapat gyulai mérkőzésén öt gól esett, de mindet a Spartacus szerezte! A holnap 14 éves Vasváry Zoltán mesterhármast szerzett ( háromszor a kapufát is eltalálta), Blahut István és Major Marcell volt eredményes.