A felnőtt csapathoz hasonlóan az utánpótlás együttesek is folyamatosan vívják az edzőmérkőzéseket. A Nyíregyháza Spartacus-BJLA U16-os gárdája a szlovákiai Michalovce ellen lépett pályára.

MFK Zemplín Michalovce-Nyíregyháza Spartacus-BJLA U16 2-3

Nyíregyháza:  Nagy(Kocsi)-Vámos, Sztankó(Borsi), Szücs(Ónadi), Roszpopa(Varga)-Oláh, Czár, Kecsmár-Erdei(Szende), Gulyás, Jeszenszky(Kölcsi)
Gól: Kecsmár, Jeszenszky, Kölcs

Edző: Papp Ákos, Tóth Szilárd

Papp Ákos vezetőedző:-  Egy nemzetközi mérkőzésen vettünk részt. Nagyon örülök ezeknek a találkozóknak, hiszen a játékosok megismerkedhetnek más futballkultúrákkal. Az első félidőben elkövettünk olyan hibákat, melyeket ezen a szinten kegyetlenül kihasználnak. A játékfelépítést megköveteljük, sajnos ebben hibáztunk kétszer, de gyorsan ledolgoztuk a kétgólos hátrányunkat. A második félidőben koncentráltabb játékot mutattunk. Elfáradtak a fiúk, keményen dolgoztak, minden tekintetben elérte a célját a mérkőzés.