Nem ilyen első félidőre számított a Nyíregyháza Spartacus Leány U19-es együttese. Bár Barta Boglárka megszerezte a vezetést, a váciak négy góllal válaszoltak, így a szünetben 1-4 volt az állás. Fordulás után viszont Szabó Nikolett szépített, majd Benedek Klaudia egy mesterhármassal fordított, így egy nagyon izgalmas mérkőzésen 5-4-re nyert a Nyíregyháza Spartacus!

Nyíregyháza Spartacus Leány U19 - Vác 5-4 (1-4)

Nyíregyháza: Dobó-Nagy - Czvik Zs., Pekk (Hatházi), Benedek, Gaál(Kantár), Nagy, Néző, Kárpátfalvi (Mitruska), Szabó, Bukta, Barta

Tóth Balázs vezetőedző:- Ellentétes félidők után azért tudtunk nyerni, mert a második félidőt lehoztuk kapott gól nélkül, és jobban használtuk ki a helyzeteinket. Gratulálok a lányoknak, komoly mentális erőről tettek tanúbizonyságot!