U19 II. osztály 2018.04.14. 10:00: Nyíregyháza Spartacus-BJLA – Pécs 0:0

Az U19-es II. osztályú bajnokság huszonharmadik fordulójában a Nyíregyháza Spartacus-Bozsik Akadémia legnagyobb korosztálya a Pécs csapatát fogadta az Örökösföldi Sporttelepen. Bár mindkét félidőben több lehetősége is volt a Szparinak a gólszerzésre, végül egyik csapatnak sem sikerült betalálnia, így 0-0 lett a végeredmény.

U17 II. o. 2018.04.14.: Békéscsaba – Nyíregyháza Spartacus-BJLA 0:1 (0:0)

A Nyíregyháza Spartacus-Bozsik Akadémia U17-es csapata a Békéscsaba csapatánál vendégeskedett a II. osztályú bajnokság huszonharmadik fordulójában. Az első félidő gólt nem hozott, de a fordulást követően nem sokkal Starosta Dávid góljával vezetéshez jutott a Szpari. Mivel a kapuját megőrizte a góltól, ezzel meg is nyerte a mérkőzést. Egy jó csapat ellen, idegenben, kapott gól nélkül diadalmaskodott a Spartacus!

U16 II. o. 2018.04.14.: Békéscsaba – Nyíregyháza Spartacus-BJLA 0:3 (0:2)

A Nyíregyháza Spartacus-Bozsik Akadémia U16-os csapata a Békéscsaba csapatánál vendégszerepelt a II. osztályú bajnokság huszonharmadik fordulójában. Tangel László már a 3. percben vezetéshez juttatta a Szparit. Még az első félidőben Tagai András góljával növelte előnyét a nyíregyházi csapat. Fordulást követően Tóth Ákos volt még eredményes, így beállítva a 3-0-ás, magabiztos vendég sikert. A Szpari továbbra is veretlen tavasszal!

U15 I. o. 2018.04.14. 10:00: Nyíregyháza Spartacus-BJLA – Pécs 2:3 (0:2)

A Nyíregyháza Spartacus-Bozsik Akadémia U15-ös csapata a Pécs csapatát fogadta, az I. osztályú bajnokság huszonharmadik fordulójában, a Városi Stadionban. A Szpari az első félidőben két gólos hátrányba került, melyet a fordulás után ledolgozott Nagy Noel és Szűcs Dávid góljaival, de a hajrában a Pécs újra betalált.

U14 I. o. 2018.04.14. 12:00: Nyíregyháza Spartacus-BJLA – Pécs 4:1 (3:0)

A Nyíregyháza Spartacus-Bozsik Akadémia U14-es csapata a Pécs csapatát látta vendégül, az I. osztályú bajnokság huszonharmadik fordulójában, a Városi Stadionban. Az első félidő második felében 10 perc alatt 3 gólt szerzett a Szpari, sorrendben Vasvári Zoltán, Ferencz Bence és Major Marcell. A második félidő elején szépített a vendégcsapat, de Jakab Roland góljával visszaállt a háromgólos különbség. Magabiztos győzelmet aratott a Spartacus!

U13 I. o. 2018.04.14. 14:00: Nyíregyháza Spartacus-BJLA – Mezőkövesd 7:1 (4:1)

A Nyíregyháza Spartacus-Bozsik Akadémia U13-as csapata a Mezőkövesd csapatát fogadta az I. osztályú bajnokság Észak-Kelet elnevezésű csoportjának aktuális fordulójában, a Városi Stadionban. A mérkőzés 5. percében hidegzuhanyként vezetést szerzett a vendégcsapat. Ez úgy felpaprikázta a Szparit, hogy félidőig 4 góllal választolt, sorrendben Szopkó Vince, Szabó Bence, Karácsony József és Konzili Máté volt eredményes. Fordulást követően se lassított a Nyíregyháza, és Varga Balázs 2, valamint Cseh Norbert góljaival magabiztos győzelmet aratott!

U12 I. o. 2018.04.14. 14:00: Nyíregyháza Spartacus-BJLA – Mezőkövesd 4:0 (3:0)

A Nyíregyháza Spartacus-Bozsik Akadémia U12-es csapata az I. osztályú bajnokság Észak-Kelet elnevezésű csoportjának aktuális fordulójában a Mezőkövesd csapatát látta vendégül, az Örökösföldi Sporttelepen. Krisztián Attila két gyors góljával gyorsan nyomatékosította, hogy ki az úr a háznál. Tóth Nándor még az első félidőben háromgólosra hizlalta az előnyt. A második félidőben Kárpátfalvi Donát volt még eredményes, kialakítva a 4-0-ás magabiztos hazai győzelmet.