A Vác elleni idegenbeli győzelem után a Szolnokot fogadja szombaton a Nyíregyháza Spartacus női csapata. A vendégek a 6. helyen állnak a tabellán, eddigi 10 meccsükből ötöt megnyertek, ötször pedig veszítettek. A Szpari ősszel 9-4-re nyert idegenben, Urai Bianka azon a mérkőzésen mesterhármast ért el. Azóta viszont sokat fejlődött a szolnoki gárda, a védekezésük stabilabb lett, a listavezető Kelen SC is csak 3-2-re tudta megverni őket. Az első tavaszi meccsén a hétvégi ellenfél 2-1-re nyert a Femina ellen, azaz a téli felkészülésük is jól sikerült, ezzel együtt a Szpari szakvezetése győzelmet vár hazai pályán.

Ezúttal is többen lehetőséget kaphatnak a Spartacusban a saját nevelésű fiatalok közül. A Nyíregyháza Spartacus - Szolnok Fanatic meccs szombaton 15 órakor kezdődik Örökösföldön.