Újabb fordulót rendeztek a korosztályos bajnokságokban. A Szpari U17-es csapata Zalaegerszegre utazot, és az első félidő nem hozott gólt. A 80. percben aztán megszerezte a győztes találatot a Szpari, Jócsák Dávid szögletére Tagai András érkezett a legjobban és közelről a kapuba pofozta a labdát. A három ponttal a Nyíregyháza a tabella élére állt, igaz, a rivális Vasas szombaton játszik.

ZTE U17 -  Nyíregyháza Spartacus U17  0-1 (0-0)

Nyíregyháza Spartacus: Levrints - Vámos, Herczku, Szabó M., Gönczör – Gyüre, Jócsák, Hunyadi – Torkos (Tagai 63’), Tóth (Tőkés 81’), Tangel (Batta 89’)

Edző: Szatke Zoltán, Kiss Miklós

Szatke Zoltán vezetőedző: - Hajtós, jó iramú mérkőzést játszottunk. Végig nagy iramot diktáltunk, ahol többnyire a mi akaratunk érvényesült. Az ellenfél kapusa háromszor is csak nagy bravúrral tudott hárítani. A második játékrészben sikerült még rátenni egy lapáttal, és a megérdemelt góllal begyűjteni a három pontot.