Az első 10 perc kiegyenlített játéka utána a Spartacus játszott némi mezőnyfölényben, ennek ellenére a vendégek előtt adódott az első gólszerzési lehetőség. A továbbiakban a hazaiak többször is veszélyeztették az UTE kapuját, de nem sikerült betalálniuk. A második félidőben még nagyobb fölénybe került a Szpari, és a 61. percben Szabó Tibor jól eltalált lövésével megszerezte a vezetést. Ezután a vendégek mindent megtettek az egyenlítésért, de az eredmény már nem változott.

Nyíregyháza Spartacus-BJLA U15 - UTE 1-0

Nyíregyháza: Reszler T. – Korodi, Gincsai, Enyedi, Smied(Tácej) – Szabó, Nagy, Panyi (Áncsán) – Bagoly(Sógor), Major(Tóth), Heidrich(Blahuth).

Edző: Balogh Zoltán, Nemes Sándor

Gólszerzők: Szabó Tibor

Balogh Zoltán vezetőedző: - Mindkét félidőben többet tettünk a győzelemért és egy nagyszerű átlövéssel megérdemelten nyertük meg a mérkőzést.