Szokásos szerdai felkészülési mérkőzését játszotta a Nyíregyháza Spartacus, ezúttal a Sényő-Carnifex ellen. A Szpariban pályára léphetett a fiatal, saját nevelésű Bálint Ákos is. Az első félidőben a Spartacus lépett fel támadólag, de egy kontra után Barcsay érkezett jól középen, és a kapuba lőtt a 11. percben. Hornyák és Rezes előtt adódott lehetőség az első játékrészben, de egyenlíteni nem sikerült. Fordulás után több ígéretes akciót is vezetett a Nyíregyháza, Kovács és Kártik is gólhelyzetbe került, de ezek kimaradtak, a Sényő pedig kontrákra helyezkedett be, és egy nagyobb lehetősége volt. A mérkőzésen több gól nem esett, azaz maradt a 0-1.

Nyíregyháza Spartacus - Sényő-Carnifex 0-1 (0-1)

Nyíregyháza Spartacus 1. félidő: Fadgyas - Nagy J., Fodor, Végső, Forró, Motkó, Bakos, Farkas, Gyurján, Rezes, Hornyák

Nyíregyháza Spartacus 2. félidő: Nagy M. - Polényi, Rubus, Pejovic, Bálint, Gulyás, Ötvös, Rokszin, Kulcsár, Kártik, Kovács N.

Sényő 1. félidő: Gagyi - Bernáth, Ács, Hadházi, Fabu, Kapacina K., Barcsay, Kapacina V., Márton, Ruska, Lakatos B.,

Sényő 2. félidő: Gagyi - Hadházi, Bodó, Klepács, Kristófi, Phrakonkham, Ruska, Ács, Lakatos L., Bernáth M., Lakatos B.