A listavezető Budapest Honvéd ellen lépett pályára a Nyíregyháza Spartacus U19-es csapata.

A vendégek szereztek vezetést, a 12. percben egy pontrúgás után Zsigmond vágta a léc alá a labdát, 0-1. A 20. percben sikerült egyenlíteni!  Erdei Martin a Honvéd kapujától 20 méterre szabadrúgást harcolt ki, a letett labda mögé Rácin Rosztiszlav állt, aki ballal védhetetlenül csavarta el a labdát a jobb alsó sarokba, 1-1.

Bár a folytatásban mindkét kapu előtt adódott lehetőség, több gól nem esett, így döntetlen lett a végeredmény.

Nyíregyháza Spartacus BJLA U19 – Budapest Honvéd MFA 1-1 (1-1)

Nyíregyháza Spartacus: Kovács Zsombor, Gincsai Zoltán, Hunyadi Bence, Tagai András, Rácin Rosztiszlav, Gönczör Róbert, Oláh Lóránt (Nagy Gergő 65’), Gyüre András, Szende Bálint, Erdei Martin (Tóth Ákos 55’), Sztankó Dávid (Vámos Gergő 77’)

Edzők: Csernijenko Ruszlán, Gyurovics Zsolt

Gólszerző: Rácin Rosztiszlav illetve Zsigmond Rajmund

Csernijenko Ruszlán: - Küzdelmes mérkőzésen 80 percen keresztül stabil játékot tudtunk mutatni védekezésben és támadásban is. Amit a mérkőzésre megterveztünk, a csapat végrehajtotta, majdnem kihozta magából a maximumot. A mérkőzés utolsó negyedórájában voltak lehetőségeink, hogy megnyerjük a találkozót, de összességében igazságos a döntetlen. Gratulálunk a csapat mai teljesítményéhez.