Gyulán vendégeskedett bajnoki mérkőzésen a Szpari leány U-16-os csapata. Küzdelmes, helyenként szikrázó mérkőzésen korán 3 gólos hátrányba került a Szpari, viszont sikerült egyenlíteni, sőt a hajrában akár a 3 pontot is megszerezhette volna a Nyíregyháza!

Gyulai Amazonok leány U-16 - Nyíregyháza Spartacus leány U-16 3-3 (3-1)

Nyíregyháza: Potor Leona - Poczók Kincső, Huszár Hanna, Veres Anna, Pekk Luca - Moravszki Hanna, Linzenbold Dorina, Zsigó Dalma - Benkő Kira, Dobrai Henrietta - Szalanics Dóra

Kispad: Borbély Flóra, Szalmás Vanda

Gól: Benkő Kira (2), Linzenbold Dorina