A listavezető látogatott a második helyezett otthonába a leány U16-os bajnokságban, azaz a Puskás Akadámiát fogadta a Szpari. A forduló előtt mindkét együttesnek 15-15 pontja volt, és a meccs után egy-egy ponttal gazdagodtak a gárdák. A vendégek szereztek vezetést már a 3. percben, de a Spartacus mindent megtett az egyenlítésért ami a 60. percben sikerült is Oláh Klaudia révén. Több gól nem esett, 1-1 lett a vége a rangadónak.

Nyíregyháza Spartacus leány U16 - Puskás Akadémia 1-1 (0-1)

Nyíregyháza: Dobó-Nagy, Oláh K., Németh, Katona, Böszörményit, Tuza, Benedek, Kantár, Bakó, Oláh Cs., Kornyitás (Varga 53.)

Szórádi László vezetőedző, Nyíregyháza: - Igazságos eredmény született, bár a végén kis szerencsével a győzelmet is megszerezhettük volna. Gratulálok a Puskás Akadémiának az őszi elsőséghez.

Mészáros Dalma vezetőedző PAFC: - Egy küzdelmes mérkőzésen helyenként szép játékkal sikerült egy pontot szereznünk egy masszívan, jól futballozó ellenféllel szemben. Gratulálok a Nyíregyházának!