Az Újpestet fogadta a Nyíregyháza Spartacus U16-os csapata.

Nyíregyháza Spartacus U16 - UTE 2-2 (0-1)

Áll-Kardos, Gincsai, Enyedi, Smied-Nagy G., Áncsán(Dencs), Panyi-Tóth Cs.(Blahuth), Ferencz, Heidrich M.(Sógor)

Gól: Ferencz, Nagy G.

A lilák szereztek vezetést az első játékrészben, de a második félidő első percében Panyi Attila egy ragyogó letámadást követően szerzett labdát és hozta helyzetbe Ferencz Bencét, aki értékesítette a ziccert, 1-1. A folytatásban ismét az újpestiek voltak eredményesek, ám a 92. percben jött a megérdemelt egyenlítő találat. Nagy Gergő bal lábas lövése az alsó sarokban kötött ki.

Papp Ákos: Az első félidőben nagy ziccert hibáztunk. Egy szöglet utáni kavarodás végén viszont megszerezte az UTE a vezetést. A második félidőt óriási elánnal kezdtük, aminek meg is lett az eredménye. Az egyenlítés után benne volt, hogy megfordítjuk a mérkőzést, de sajnos egy hiba után ismét az Újpest szerzett vezetést. Mindent megtettünk az egyenlítésért, szerkezetet is váltottunk. Szereztünk egy véleményem szerint szabályos gólt, amit sajnos nem adtak meg. Aztán a 92. percben góllá érett a fölényünk. Összességében igazságos eredmény született, de közelebb álltunk a győzelemhez.