Vasárnap Balmazújvárosban lép pályára a Nyíregyháza Spartacus a Siófok ellen. Bár éjjel a hajdúsági településen is esett a hó, ez nem veszélyezteti a mérkőzés megrendezését.

- Reggel megnéztem Balmazújvárosban, hogy milyen állapotban van a pálya. Szerencsére csak kevés hó esett, és az is olvad, ráadásul az erős szél most szárítja is a füvet, így bár mély lesz a talaj, a mérkőzés megrendezhető. Bízunk abban, hogy a szél holnapra mérséklődik – mondta Szmollár Tamás mérkőzésszervező.

Vasárnap 14 órától kezdődik a Nyíregyháza Spartacus – Siófok meccs, melyre ingyenes szurkolói busz is indul 12.15-től a Városi Stadion parkolójából.

Vasárnap nem csak a Szpari első csapata játszik, hanem a Szpari II. is, mely a Kisvárda II. vendége lesz.