A Szparinál több helyen is változott a legutóbbi kezdő, a betegek közül Polényi Gábor és Nagy Tamás is meggyógyult.

Cegléd - Nyíregyháza Spartacus 0-0

Tiszakécske

Jv: Veizer Roland ( Punyi, Márkus)

Cegléd: Mursits - Nánási, Albert (Sigér 69.), Nyilas, Gyürki (Asztalos 53.), Oldal, Rétyi, Preklet, Tímári, Farkas, Lukács

vezetőedző: Klausz László

Nyíregyháza: Jova - Polényi, Fodor, Pejovic, Forró - Nagy T., Gulyás (Bakos 63.), Pekár - Starosta (Tóth 69.), Daru (Hornyák 79.), Rezes

vezetőedző: Bozsik József

A Szpari kezdte a találkozót.

3. perc Egy jobbról érkező beadást Tímári lőtt fölé.

4. perc Pekár lőtt fölé a bal oldalról egy legurítás után.

10. perc Rezes passza után Starosta elől mentettek szögletre a hazaiak. A sarokrúgás után tisztáztak a ceglédiek.

11. perc Rezes lövését fogta Mursits. Fölényben játszott eddig a Szpari.

14. perc Egy beívelés után Daru fejelhetett középen, mellé bólintott.

19. perc Rezes indult volna egy kontra végén, Farkas buktatta, sárga lap. A szabadrúgás után Rezes tette be középre a labdát, de lemaradtak a társak.

22. perc Szép Szpari akció a jobb oldalon, Polényi és Pekár összjátéka után utóbbi beadását lehúzta a kapus.

25. perc Ivószünet.

33. perc Pekár vezette a labdát, majd 30 méterről mellé lőtt.

34. perc Nagy helyzet, Rezes tört be a 16-oson belülre, ballal lőtt, a kapus lábbal nagyot védett.

37. perc Gulyást buktatták a kaputól 26 méterre. A szabadrúgást Pekár a sorfalba lőtte.

40. perc Remek akció a bal oldalon, Starosta adta be a labdát, szögletre mentettek a hazaiak. A sarokrúgást lehúzta a kapus.

43. perc Pekár sípszó után lőtte el a labdát, sárgát kapott érte.

44. perc Érdekes jelenet. Miközben a játékvezető a hazai kispaddal beszélt, a szabadrúgást elvégezte a Cegléd, és másodpercekig folyt a játék. A spori sípolt, majd megismételtette a szabadrúgást.

Vége az első félidőnek, a Szpari játszott fölényben és voltak lehetőségei, de gól nem született.

Nem volt csere a szünetben.

46. perc Szpari szöglet után Daru fejelt fölé.

55. perc Pekár lőtt 24 méterről fölé.

58. perc Tímári lövése pattant meg, Jova fogta a labdát.

60. perc Tímári kapott sárgát miután megrúgta Gulyást.

63. perc Bakos Szabolcs érkezett Gulyás Máté helyére. Bakos első tétmeccse a Szpariban.

65. perc 17 méteres szabadrúgás, Bakos a sorfalat találta el, szöglet. A sarokrúgás után több lövési helyzete is volt a Szparinak, de végül les miatt kifelé ítélt szabadrúgást a játékvezető.

68. perc Ivószünet

69. perc Tóth Ádám jött Starosta Dávid helyére.

73. perc Sigér lövését blokkolta Fodor.

79. perc Hornyák Marcell érkezett Daru Bence helyére. Előbbi rögtön helyzetbe került, de fölé lőtt.

85. perc Teljesen felborult a pálya, de nincs nagy helyzet. Pekár átlövéssel próbálkozott, mellé ment a labda.

86. perc Rezes is megpróbálta, ez centikkel ment mellé.

90. perc Négy perc a ráadás.

92. perc Hornyák lövését blokkolták.

Vége, nem született gól, maradt a döntetlen. A Szpari végig fölényben játszott, de a győztes találatot nem sikerült megszerezni.

Bozsik József vezetőedző: - A mosonmagyaróvárihoz hasonlóan most is jól játszottunk, és ellenfelünknek egy helyzetet sem engedélyeztünk, ami azt jelenti, hogy a védekezés a 4. fordulóra stabil lett. Ezen az úton kell tovább mennünk, és akkor megjönnek majd a gólok is.