A legutóbbi meccshez képest két helyen változott a Nyíregyháza Spartacus csapata, Rubus Tamás és Ötvös Bence is kezdett.

Budafoki MTE - Nyíregyháza Spartacus 2-2 (1-0)

Budafok

Jv: Csonka Bence (Garai Péter, Bornemissza Norbert )

Budafok: Kovács Z. - Vankó (Pölöskey 60.) , Vég, Kovács D., Vass (Veszelinov 78.), Oláh, Farkas B. (Kercsó 53.), Kirják, Króner, Kulcsár, Vaszicsku

vezetőedző: Csizmadia Csaba

Nyíregyháza: Jova - Polényi, Fodor, Rubus, Forró - Gulyás, Gyurján (Rokszin 75.), Ötvös, Rezes (Motkó 60.) - Kovács N., Hornyák

vezetőedző: Zoran Spisljak

19 fok, napsütés, igazi futball idő fogadta a csapatokat a BMTE Stadionban. Nyíregyházáról is érkeztek szurkolók.

1. perc A Budafok kezdte a találkozót.

2. perc Egy visszagurítás után Oláh bombázott fölé.

7. perc Vankó lőtt jócskán fölé 20 méterről.

11. perc Vezetést szerzett a Budafok. Egy beadás után Króner a kapunak háttal állva 11 méterről ollózott nagy erővel a léc alá, 1-0.

19. perc Kiegyenlített a játék, mindkét oldalon több a hiba.

22. perc Gulyás szabadrúgását fogta Kovács Z.

28. perc Egy kipattanó labda után Vég lőtt nagy erővel fölé.

37. perc Rezes indult meg szép cselekkel a jobb oldalon, de végül nem jutott lövőhelyzethez.

40. perc Gulyás szöglete után Hornyák lőtt kapásból alig mellé.

42. perc A középen induló Gyurján elől a kapujából kilépő Kovács Z. mentett.

Az első féllidő után a Budafok vezetett.

49. perc Gulyás szabadrúgása után Hornyák tette sarokkal kapura a labdát, fogta a hazai hálóőr.

51. perc Rezes adott remek labdát Forrónak akit a 16-os sarkánál buktattak. A szabadrúgás után Ötvös adta be a labdát, Hornyák fejelt fölé.

56. perc Gyurján ment el jó cselekkel a bal oldalon, szögltre mentettek a védők. Beszorította ellenfelét a Szpari.

57. perc Fodor kapott sárga lapot.

59. perc Vaszicsku is besárgult.

62. perc Tüzijáték a hazai kapu előtt, Motkó és Gulyás is lőtt, végül védett a kapus.

65. perc GÓÓÓÓL!!!!! Egyenlített a Nyíregyháza, egy jobbról érkező beadás után Hornyák Marcell fejelt szépen a sarokba, 1-1!

72. perc Gyurján kapott sárgát.

73. perc Egy beadás után Pölöskey elől ütötte el a labdát Jova.

76. perc Rokszin első labdaérintéséből majdnem gólt fejelt, a lepattanót Hornyák lőtte mellé.

78. perc GÓÓÓL!!!! Gulyás Máté szöglete után Fodor Ferenc fejelt a kapuba, 1-2!

83. perc Motkó lőtt jobbról az oldalhálóba.

89. perc Egyenlített a hazai csapat, egy szöglet után Vaszicsku fejelt a kapuba, 2-2.

Több gól nem esett, döntetlen lett a vége.

Zoran Spisljak vezetőedző: - Két ellentétes stílusú csapat találkozott, és az első félidőben a hazaiak beívelésekkel, bagy bedobásokkal próbálkoztak, és egy szöglet után vezetést szereztek. A második félidőben sikerült fordítanunk, de a hajrában egyenlített a Budafok, így be kellett érnünk egy ponttal, de arra mindenképp rászolgáltunk.