A Bozsik Akadémia I.osztályban játszó U14-es csapatára nehéz mérkőzés várt. Bár a nyíregyháziak veretlenül álltak négy forduló után, a nyári emlékek alapján a Diósgyőr tűnt esélyesebbnek a találkozó előtt. A felkészülési időszakban ugyanis 7-0-ra kapott ki a Bozsik a DVTK-tól, igaz akkor néhány idősebb labdarúgó is játszott a borsodi csapatban. Most a bajnokin kétszer is betaláltak a vendégek, Ruszlan Csernyijenkó gárdája azonban nem adta fel. Előbb Páll Zsombor szépített, majd Oláh Lóránt egyenlített is. A 81. percben jött a csattanó, amikor Páll Zsombor ismét gólt lőtt, így a Nyíregyháza 3-2-re győzött, és jelenleg harmadik a tabellán.

Sajnos az U19-es gárda nem tudta ugyanezt a bravúrt végrehajtani, ők 2-0-ra kikaptak a DVTK-tól.