Furcsa kimondani, hogy a hétvégén több mérkőzést is játszanak a Nyíregyháza Spartacus FC együttesei. Pedig így van, mivel a Szparinak az első csapat mellett női és utánpótlás gárdái is vannak. Íme a program:

Merkantil Bank Liga 2017.09.02. 18.00 Városi Stadion Nyíregyháza Spartacus FC- Szeged 2011 Grosics Akadémia
A Szpari harmadik hazai meccsét vívja, ezúttal szombaton. A legutóbbi két döntetlen után most szeretné begyűjteni a három pontot a csapat. Játékvezető: Oláh Gábor(Márkus, Punyi)

Női NB-II Keleti csoport 2017.09.02. 15.00 NYVSC pálya, Tiszavasvári út, Nyíregyháza Spartacus FC - Nyírség NSC
Igazi városi derbi a hölgyeknél, első alkalommal. Mindkét gárda nagyon készül, a Szpari női csapatának pedig ez lesz az első hazai tétmeccse. Játékvezető: Dávid Attila(Bodnát, Tóth)

U19 II. osztály 2017.09.02. 10:00 Örökösföld, Nyíregyháza Spartacus-Bozsik Akadémia – ZTE Akadémia
A hazai csapat egy idegenbeli pontszerzéssel indította a szezont, míg a zalaegerszegiek kiütéses győzelemmel kezdtek. A szombat délelőtti mérkőzésen hazai környezetben szeretné megszerezni első győzelmét a Bozsik.

U17 II. o. 2017.09.02. ZTE Akadémia – Nyíregyháza Spartacus-Bozsik Akadémia
A II. osztályú bajnokság második fordulójában Zalaegerszegre utazik az együttes. A nagy távolság miatt már pénteken útnak indult csapatunk.

U16 II. o. 2017.09.02. ZTE Akadémia – Nyíregyháza Spartacus-Bozsik Akadémia
A szezont egyik csapat se úgy kezdte, ahogy szerette volna, mindkét gárda szeretne javítani. A mieink számára a fő cél, hogy hétről-hétre jobb legyen a játékunk, és folyamatosan fejlődjenek a játékosok.

U15 I. o. 2017.09.02. 15:00 Városi Stadion, Nyíregyháza Spartacus-Bozsik Akadémia – Siófok
I. osztályú meccs a Siófok ellen. Az első fordulóban a nyíregyházi csapat idegenbeli döntetlennel, míg a vendégek hazai pályán vereséggel rajtoltak.

U14 I. o. 2017.09.02. 15:00 Örökösföld, Nyíregyháza Spartacus-Bozsik Akadémia – Siófok
Két döntetlennel rajtoló együttes mérkőzése lesz Örökösföldön. Ebben a korosztályban is a cél az egyéni képzés, nevelés. Ha meglesz az első győzelem, az csak hab a tortán!

Valamennyi együttesünknek szurkolunk, Hajrá Szpari!