A szezon utolsó mérkőzését játszotta a Szpari leány U14-es gárdája Debrecenben. A Loki ellen már az első félidő után 5-0-ra vezetett a Nyíregyháza, és végül meg sem állt 13 találatig - ennyit lőtt Miskolcon is a csapat. Ezzel magabiztosan nyerte a bajnokságot a Spartacus, 14 meccs, 13 győzelem, 1 vereség. 98 lőtt és mindössze 8 kapott gól a mérleg!

DLA-DEAC - Nyíregyháza Spartacus 0-13 (0-5)

Nyíregyháza: Czvik P, Szabó, Bartha, Barta, Lakatos, Kemenyiczki, Tuza, Katona, Oláh

Csere: Bíró, Szalontai, Birovecz, Nagy, Lévai

Gól:Tuza 5, Katona 4, Szabó 2 ,Czvik P, Kolozsvári (öngól)

Fejér Márkó edző: - A mai nap fölényes győzelmet arattunk, helyenként látványos játékkal! Szeretnék köszönetet mondani a klubnak, hogy a feltételeket biztositották a munkánkhoz! Valamint köszönettel tartozom iskolám vezetőségének, munkatársaimnak a türelemért, ezáltal lehetővé téve a lányokkal való munkámat. Nem utolsó sorban pedig köszönöm a lányok egész éves munkáját, boldog vagyok, hogy ennek a csapatnak lehettem az edzője! Bízom benne a kritikusok ma is megtalálnak. Hajrá Szpari!