A hétvégén két Békéscsaba-Nyíregyháza összecsapást is rendeznek. Első körben az U19-es gárda Csáki Bertalan révén már a 4. percben vezetést szerzett. Kovács Norbert gyorsan megduplázta a Szpari előnyét, majd Motkó Benjámin a második félidő elején talált a csabai kapuba. A 64. percben Csáki Bertalan duplázott, és így tett Motkó Benjámin is, így a Nyíregyháza Spartacus - Bozsik Akadémia 5-0-ra győzött!

Békéscsaba - Nyíregyháza Spartacus-BJLA U19 0-5 (0-2)

Nyíregyháza: Nagy - Kovács E., Végső, Fehér, Csáki (Finna 71.), Magyar, Vajda, Horváth (Bakó 61.), Listván (Hubicsák 55.), Motkó, Kovács N.

edző:Révész Csaba