A fővárosba utazott az "A" csoportban szereplő U19-es együttesünk. A mieink az MTK ellen léptek pályára, és a hazaiak Drljo duplájával két gólos előnyt szereztek az első félidőben. Fordulás után szinte azonnal gólt lőttek a budapestiek, a 60. percre pedig beállították a végeredményt.

MTK Budapest- Nyíregyháza Spartacus FC BJLA  5:0 (2:0)

Nyíregyháza Spartacus: Kovács Zsombor, Vámos Gergő , Gincsai Zoltán , Tagai András, Szende Bálint, Gönczör Róbert, Czár Máté (Szűcs Dávid a szünetben), Oláh Lóránt, Rácin Rosztiszlav (Tóth Ákos 60'), Sztankó Dávid (Batta Gergő 60'), Erdei Martin

Edzők: Csernijenko Ruszlán, Gyurovics Zsolt

Csernijenko Ruszlán: - A mai 90 perc során nem tudtuk azt a teljesítményt nyújtani, amelyet az előző mérkőzésen. Az MTK minden tekintetben jobb volt nálunk. A hazai csapat végig irányította a mérkőzést, és megérdemelt győzelmet aratott. Gratulálunk az MTK-nak.