Pénteken még a Bozsik Karácsonyon vett részt a Nyíregyháza Spartacus vezetése, illetve a keret egy része. A díjátadók között volt Rudolf Gergely, Sinanovic Sinan, Jova Levente, Lucsánszky Tamás és Ifj. Bozsik József is, de elismeréseket adott át Ötvös Bence, Szűcs Mihály, Dr. Elbert Gábor és a klub tulajdonosa, Révész Bálint is. A vezetés már a jövőt tervezi, melyben az Örökösföldi Edzőközpont bővítése, és a stadion fejlesztése is szerepel. Utóbbi 8000 férőhelyes lehet, és akár már a bajnokság végén elkezdődhet a munka. Vasárnap azonban még az esztendő utolsó találkozóját vívja a Nyíregyháza Spartacus. A csapat Tatabányára utazik, ahol a Budaörs ellen lép pályára.

A találkozó 13 órakor kezdődik Tatabányán a Grosics Gyula stadionban. A játékvezető Dolnegó Bálint lesz, segítői Punyi Gyula és Márkus Péter lesznek.