A Paksot fogadta a Szpari U14-es gárdája, és nem indult jól a meccs, már a 9. percben hátrányba kerültek a mieink. Ez érezhetően megfogta a csapatot, és még mielőtt magához tért volna, egy szabadrúgásból megduplázta előnyét a vendég gárda. A 37. percben egy nyíregyházi szöglet után tisztáztak a védők, és egy gyors kontrát végig vezetve a harmadik gólját is megszerezte a Paks, 0-3.

A játékrész hajrájában két nagy helyzete is volt a Szparinak, de nem jött össze a szépítés. Fordulás után viszont már igen, Lakatos Martin talált be a 48. percben. Több gól viszont nem esett, így a Paks az első félidőben lőtt góljainak köszönhetően elvitte a három pontot.

Nyíregyháza Spartacus U14 - Paks U14 1-3 (0-3)

Nyíregyháza: Barancic-Kovács, Juhász(Tran Ba), Halász, Tóth M., Jakab, Lakatos, Kenéz, Piros, Onder, Bakó (Pankotai), Ferenczi(Pataki)

vezetőedző: Papp Ákos