A Gyulai Amazonok ellen lépett pályára a Szpari női csapata. A mieink Ranyhóczki Vanda találatával vezetést szereztek, de erre három góllal válaszoltak a vendégek. A szünet előtt Nagy Panna szépített. Fordulás után már csak a gyulaiak voltak eredményesek, és végül megnyerték a mérkőzést.

Nyíregyháza Spartacus női - Gyulai Amazonok 2-4 (2-3)

Nyíregyháza: Verdes V. - Tóth C., Bodnár B., Balogh P., Csábi B. - Bakó A., Ranyhóczki V. - Németh K.(Tóth P.), Stefán B.(Novák P.) , Hrinkó D.(Paranai E.) - Nagy P.

Vezetőedző: Benkő Balázs
Gólszerzők: Ranyhóczki Vanda, Nagy Panna

Benkő Balázs: - Vállalom a felelősséget azért, hogy olyan játékot várok el a lányoktól, amelyet ilyen fiatalon, alacsony futballéletkorral nem tudnak készség szinten végrehajtani, egy célfutballt játszó csapat ellen. Egy folyamatban vagyunk, ami jelenleg kevésbé sikeres, de a jövőre nézve ebben hiszünk. Gyakorlatilag ajándékba adtunk gólokat a mai mérkőzésen, ennek ellenére gratulálok a vendégeknek, mert jó százalékban használták ki hibáinkat.