Az idény utolsó mérkőzése várt Budapesten a Nyíregyháza Spartacus női együttesére. A Szpari nem volt irigylésre méltó helyzetben, hiszen az ellen a Kelen SC ellen kellett pályára lépni, mely idén minden meccsén győzött, és fölényesen nyerte a bajnokságot. A céljuk az volt az utolsó meccsen, hogy 100%-os mérleggel zárjanak. Ráadásul a mieinknél sok volt a hiányzó, így Makay Robinnak nem volt könnyű dolga. Az első félidőben érződött a mieink játékán, hogy túlzottan is tisztelik az ellenfelet, és három elkerülhető gólt is kapott a csapat. Fordulás után viszont már bátran játszott a Szpari, és Takács Brigitta szépített, majd Kárpátfalvi Virág is betalált, 4-2. Ismét a hazaiak percei következtek, két gólt is lőttek, majd Takács Brigitta megszerezte második gólját, és Urai Bianka is eredményes volt. Több ziccere is volt még a Spartacusnak, de az eredmény végül nem változott, maradt a 6-4.

Kelen SC - Nyíregyháza Spartacus 6-4 (4-0)

Nyíregyháza: Dobó-Nagy - Tóth, Kocsis, Barta, Szanyi, Nagy T., Malachovszky, Urai, Kovács, Kártpátfalvi, Takács

Makay Robin vezetőedző: - Egy nyert félidő még kevés a győzelemhez! Minden tiszteletem azoké a játékosoké akik pályára léptek, igazi sportemberek. A közönség számára fordulatos, élvezetes meccs volt, gratulálok a Kelen SC-nek a bajnoki címhez.