Veizer Roland vezeti a hétvégi Nyíregyháza Spartacus – Szeged-Csanád Grosics Akadémia találkozót. A játékvezető 2006-ban dolgozott először NB-II-es meccsen, a vasárnapi pedig az utolsó mérkőzése lesz.

A Szparinak is számos alkalommal fújt pályafutása során, talán az egyik legemlékezetesebb mérkőzés 2014-ben Kisvárdán volt, amikor a nyíregyházi győzelemmel végződött meccs után a mieink feljutottak az NB-I-be. Érdekesség, hogy ebben a szezonban ősszel is a Szeged elleni találkozón dolgozott Nyíregyháza meccsen, akkor tartalék játékvezetőként. A vasárnapi lesz pályafutása 34. Szpari találkozója. A spori számos nemzetközi meccsen is dolgozott, volt a Juventus-Manchester City kuparangadón is évekkel ezelőtt.