Felcsútra utazott a Nyíregyháza Spartacus leány U16-os gárdája. A listavezető Puskás Akadémia a 18. perctől emberelőnyben játszhatott, és ezt gyorsan ki is használták. Benedek Klaudia viszont így is egyenlített, és a szünetben 1-1 volt az állás. Fordulás után viszont fáradtak a mieink, többször is eredményes volt a Puskás, és bár Katona Flóra is gólt lőtt, a hazaiak magabiztosan győztek.

Puskás Akadémia - Nyíregyháza Spartacus leány U16 9-2 (1-1)

Nyíregyháza: Czvik P. - Szabó (Bartha), Oláh, Németh (Kemenyiczki), Katona, Böszörményi, Tuza, Benedek, Bakó, Bukta, Szondi (Kornyitás)

Tóth Balázs edző: - Szinte az egész mérkőzésen emberhátrányban kellett játszaniuk a lányoknak, ez sajnos kiütközött a második félidőben. Ennek ellenére magukat sem féltve, nagyot küzdöttek az utolsó pillanatig.