Harmadik felkészülési mérkőzését játszotta a második törökországi edzőtábor során a Nyíregyháza Spartacus. A csapat a lengyel II. liga egyik élgárdájával, a Raków Czestochowa együttesével találkozott. Sajnos nyíregyházi szempontból nem indult jól a meccs, a 3. percben Adam Czerkas – aki ősszel hat gólt lőtt a bajnokságban - és Mateusz Zachara játszottak össze és utóbbi révén megszerezte a vezetést a Raków. Jó iramú volt az első félidő, de a játékrész végéig megtartotta egy gólos előnyét a lengyel gárda. A szünetben az ellenfél – a kapus kivételével – komplett sort cserélt. Az 57. percben növelte előnyét a Czestochowa, Miłosz Szczepański passza után a portugál légiós, José Embaló talált a kapuba, 0-2. Nagy küzdelmet hozott a második félidő néhány kemény belépővel tarkítva. Az eredmény nem változott a hátralévő időben, a Szpari így vereséget szenvedett.

Nyíregyháza Spartacus – RKS Raków Czestochowa 0-2 (0-1)

Nyíregyháza: Jova - Hinora, Rubus, Kelemen, Farkas(Papp), Kártik (Holdampf), Csilus T., Kesztyűs, Sinanovic(Gréczi), Gajdos(Dragóner), Pekár

vezetőedző: Lucsánszky Tamás