A MOL Fehérvár vendége volt az U16-os csapat. A 20. percben Panyi Attila szerzett szemfülesen labdát és kihasználta a helyzetet, 0-1.  A 27. percben egy szöglet után kiegyenlített az ellenfél. A 31. percben sajnos átvette a vezetést a Fehérvár és megnyerte a találkozót.

MOL Fehérvár - Nyíregyháza Spartacus U16 2-1 (2-1)

Nyíregyháza Spartacus összeállítása: Reszler – Forgó (Cseh), Gincsai, Enyedi, Smied – Nagy G., Áncsán, Sógor (Dencs) – Heidrich M., Panyi, Kardos (Blahut)

Edző: Papp Ákos, Deme Attila

Gólszerzők: Panyi

Papp Ákos: - Nehéz héten vagyunk túl, sok gonddal küszködtünk. Ennek ellenére a srácok mindent megtettek és helyt álltak egy jó csapat otthonában. Úgy gondolom, hogy a döntetlen lett volna az igazságos eredmény. A lehetőségünk is meg volt rá, mindent megtettek a játékosok, de sajnos kihagytuk a nagy helyzetet.