A Gyirmót legyőzése után ismét idegenbe utazik a hétvégén a Nyíregyháza Spartacus, az ellenfél a Dorog lesz. A házigazda jelenleg a 18. helyen áll a tabellán, két döntetlennel és egy vereséggel kezdték a szezont. A Budafoktól hazai környezetben kaptak ki 2-0-ra, idegenben pedig előbb Szolnokon majd Budaörsön játszottak 2-2-t. Előbbin a hajrában egyenlítettek, legutóbb pedig ekkor kaptak gólt.  A Szpari egy éve Dragóner Filip találatával 1-0-ra győzni tudott Dorogon, a tavaszi nyíregyházi meccset viszont a vendégek nyerték, szintén 1-0-ra.

A hétvégi fordulót ezúttal szombaton rendezik a Merkantil Bank Ligában. A nyíregyházi szurkolók 1000 Ft-ért vehetnek a helyszínen belépőjegyet a vendégszektorba.