Debrecenben lépett pályára a Szpari U13-as együttese. A bajnokságban idén nem jegyzik az eredményeket, de a mieink remekül játszottak, és többször is betaláltak.

DEAC- Nyíregyháza Spartacus U13

Nyíregyháza: Simon- Novák B, Mátyás, Kosztyu- Juhász, Villás- Uray, Takács, Mészáros

Pályára lépett még: Torkos, Szenes, Novák Z., Kondor,

Gólszerző: Juhász 2, Kondor 2, Uray , Mészáros

Tudja Dávid vezetőedző: - A mérkőzés elején szervezetten és jól játszott az ellenfelünk, bátran letámadtak minket. Ebben az időszakban nagyon sok passzunk volt pontatlan, nyomás alatt be kell vallani többet hibáztunk ma, mint általában szoktunk. A második negyedtől kezdve más ritmusban kezdtünk el focizni, többet futottunk, döntéseink gyorsabbak voltak, labda nélkül is többet mozogtunk, így csapatjátékunk szépen fejlődött a mérkőzés során. Nagyon szép támadásokat vezettünk, melyekből többször is gyönyörű gólt lőttünk. Védekezésünk kellően határozott volt, ellenfelünknek egy veszélyesebb helyzete volt csak az egész játék során. Összességében gratulálok a gyerekeknek, és az ellenfélnek is, mert mindkét csapat a játék szépségét próbálta előtérbe helyezni.