Adatvédelem

Adatvédelmi Nyilatkozat

Nyíregyháza Spartacus FOOTBALL CLUB Kft. az általa üzemeltetett weboldalon igyekszik tiszteletben tartani látogatóinak jogait. Az itt olvasható Adatvédelmi nyilatkozat tartalmazza milyen adatokat kérhetünk Öntől, mint látogatótól. Az oldalhoz bárki hozzáférhet anélkül, hogy kilétét felfedné. Az oldalon szabadon és korlátozások nélkül informálódhat minden látogató.

Tájékoztatjuk Önt, hogy a honlap látogatóiról nem személyhez kötött információkat korlátlanul és automatikusan gyűjthetünk és automatikusan rögzítünk olyan technikai információkat, melyek nem azonosíthatóak, mint például az Ön által használt böngésző valamint operációs rendszer típusa, vagy azon weboldal címe, ahonnan a mi oldalunkra érkezett.  Ezek az információk, nem regisztrációhoz kötöttek. Felhívjuk figyelmét arra, hogy ezekből az adatokból személyes adat nem nyerhető ki, az Ön kiléte nem lesz megállapítható.

Tájékoztatjuk, hogy Nyíregyháza Spartacus FOOTBALL CLUB Kft. honlapját, és az ott közölt információkat rendszeresen ellenőrizzük, és minden tőlünk telhetőt megteszünk annak érdekében, hogy az információk frissek és valósak legyenek. Ennek ellenére előfordulhat, hogy olyan információt talál az oldalon, amely már elveszítette aktualitását. Cégünk ezekért a hibákért anyagi felelősséget nem vállal.

Felhívjuk a figyelmét arra, hogy oldalunkról, linkeke formájában más nem a mi tulajonunkban lévő honlapokra is ellátogathat. Az ott közölt adatok helyességéért, a weblapok tartalmáért illetve az Ön által itt megadott adatai biztonságáért a Nyíregyháza Spartacus FOOTBALL CLUB Kft. felelősséget nem vállal. Ezért ezen honlapok használata esetén tájékozódjon az adott cég adatvédelmi irányelveiről.

Nyíregyháza, 2016.04.20.